Всі відгуки

Санин Андрей Дмитриевич
star filled star filled star filled star filled star filled

Перед цим було "барське" крісло керівника. Шкіряне, з качалкою. За пару років воно жахливо скрипіло, а почало практично з початку. І шаталося. Це хоч і нове, безшумне, але думаю, що і не буде стуків і скрипів. Сидячи на ньому насправді відпочиваєш, спина розслабляється.

Дивитись всі
Офісні крісла
Гоник Анастасія
star filled star filled star filled star filled star filled

Дуже комфортні крісла, замовлення прийшло швидко та без проблем, дякую магазину!